Hizmet Verdiğimiz Sektörler

Catering Şirketleri

Kurumunuzun kalite algısını ve müşterilerinize sunduğunuz ürünlerin kalitesini ESMER Toptan ile güvence altına alın. Özel ürünlerle her projenize teslim garantili, aynı kalite ve fiyatta ürünleri Türkiye’nin her tarafında ESMER Toptan’dan temin edin; maliyetleriniz azalsın. Toplam maliyeti azaltan, lojistik ve operasyon ihtiyaçlarını minimuma indiren, sarf, fire vs gibi problemleri ortadan kaldıran çözümler için bizi arayın.

Oteller/Café-Restoran İşletmeleri

İşletmenizin tüm ihtiyaçlarını tek noktadan en uygun maliyetlerle karşılayın. Kapınıza gelecek hizmet, uygun ödeme koşulları ve müşterilerinizi memnun edecek yüksek kaliteli ürünleri temin edebilirsiniz.

Geniş ürün çeşidi ile gurme ürünlerinden et, sebze- meyveden temizlik malzemelerine kadar tüm ihtiyaçlarınız esmer Toptanda.

Kurumsal Şirketler

Kurumunuzun tüm gıda ihtiyaçları için en uygun çözümler ESMER Toptan’da. Tek noktadan tüm ihtiyaçlarınız düşük fiyatlar ve en yüksek kalitesi ile kurumunuza gelsin. Tüm mutfak erzağı, tüm içecek grupları ve ilgili tüm ürünleri tek noktadan kurumunuza temin edin. Bulunduğunuz sektör ve alışveriş yapınıza uygun olarak geliştirilen ödeme sistemleri ile nakit akışınızı daha kolay kontrol edebilirsiniz.

Özel Müşteriler

Özel yemeklerinizde ve organizasyonlarınızda ikram edeceginiz yemekler için gerekli gıda,et ,sebze-meyve,temizlik ürünleri ve içecek ürünlerini uygun fiyat ve kaliteyle temin edebilirsiniz.Ürünleriniz

Erzak Yardımı - Ramazan Yardımı Paketleri

Kurumsal şirket, kamu kuruluşu, özel dernek, vakıf, belediye ve benzeri yerler için çok sayıda alternatif ürün içerisinden seçebileceğiniz, sizin bütçenize ve ihtiyacınıza uygun paketleri hizmetinize sunuyoruz. Talebiniz doğrultusunda hazırlanacak ve size özel fiyatlandırılacak bu paketlerle ihtiyaçlarınızı çok daha kaliteli ve uygun fiyatlı temin edebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Esmer AVM

Adres: Sebahattin Zaim Bulvarı No: 22 Adapazarı / SAKARYA

Telefon: 0 264 373 66 24

Faks: 0 264 279 29 53

E-Posta: esmertoptan@esmer.com.tr


Ana Sayfa | Kampanyalarımız | Site Haritası | İletişim Hızlı Erişim